Офіційний сайт Бериславської міської ради

9

Березень

2017

«Свято весни» в Бериславі

В районному Будинку культури, 7 березня відбувся концерт «Свято весни», присвячений Міжнародному жіночому дню.

Аби привітати всіх жінок-українок, зі сцени районного Будинку культури, до них звернувся очільник міста Олександр Шаповалов. Міський голова привітав всіх присутніх жінок зі святом, побажав щастя, здоров’я, наснаги, щоб цей весняний день завжди зігрівав душі теплом сонячних променів та ніжністю перших весняних квітів, щоб серця були сповнені добром та оптимізмом, побажав мирного неба над головою, любити і бути коханими.

З привітальними словами до жіноцтва звернулись також голова райдержадміністрації Олександр Гомон та заступник голови районної ради Ірина Джеманова. Олександр Гомон вручив почесні відзнаки двом матерям-героїням Оксані Годунок та Надії Досовій.

Активні та працьовиті представниці слабкої статі отримали з рук міського голови грамоти за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня.

 

Овчиннікова Оксана Павлівна – начальник сектору інформаційної підтримки відділу поліції
головного управління національної поліції, лейтенант поліції;

Танянська Тетяна Олексіївна – голова профспілкового комітету ТОВ «Берислав-хлібозавод»;

Омельяненко Ганна Сергіївна – лікар денного стаціонару міської амбулаторії, комунального закладу «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Починок Олена Андріївна – медична сестра дієтичного харчування комунальної установи
«Бериславська центральна районна лікарня».

Всіх жінок, що були присутні в концертному залі Будинку культури вітали вокальні та хореографічні колективи та спеціально запрошені гості з Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша!