Офіційний сайт Бериславської міської ради

4

Вересень

2020

6 вересня Україна святкує День підприємця

Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас з професійним святом. У  цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашого міста.
Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до міської скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

У цей святковий день хочу всім вам побажати невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам, а також стабільності, надійних ділових партнерів і успіхів у всіх добрих починаннях на благо міста!

 З повагою, міський голова  Олександр Шаповалов

Сьогодні, в приміщенні міської ради грамотами міського голови привітали приватних підприємців Берислава. Під час спілкування із приватними підприємцями, міський голова побажав їм і далі працювати задля розвитку міста, вносити свої ідеї його покращення та наголосив, що всі підприємці можуть розраховувати на повну і всебічну підтримку міської влади.

Грамотами міського голови з нагоди Дня підприємця відзначили: Димченко Владислав, Живица Дмитро, Казаку Юлія, Ракітська Людмила, Спічак Стелла, Хома Володимир, Чечін Олександрович, Шевченко Юрій, Щербіна Тетяна.