Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Липень

2017

Берег Дніпра оновлюється

Добрі справи від щирого серця

Якщо пройтись біля берега в районі козацького «Дзвону» (міський пляж), можна побачити, що там триває робота з відновлення зручного спуску до води. Ремонтуються сходи, з проїжджої частини прокладений водовідвідний трубопровід. За процесом спостерігають мешканці сусіднього будинку по вулиці Пушкіна. Саме вони за власний кошт найняли будівельника та забезпечили його матеріалами. Члени цієї родини народились та виросли у Бериславі, і хоча зараз вони мешкають далеко звідси, душею і серцем вони залишились тут. От і намагаються повернути вигляд того, старого Берислава, який закарбувався у їх спогадах. Почали зі спуску до води, куди ще дітьми ходили купатись. Хоча за сучасними нормами це місце непристосоване для купання, але воно чудове для відпочинку на березі, під плескіт хвиль Дніпра.

Те, що береги нашого Дніпра поступово перетворюється на безлюдні та неприступні місця хвилює багатьох бериславців. Та деякі мешканці доводять свою небайдужість не лише словами, а й ділом. Дехто організовує прибирання території біля Дніпра, як це робили активісти громадського руху «Відродження Берислава» Роман Лопушенко, депутат районної ради Сергій Шаповалов, депутат міської ради Євгенія Шаповалова. Вони організували прибирання берегу водосховища біля міської школи №1 та вичистили територію причалу. Тоді міська влада не залишилась осторонь, участь у прибиранні приймали її працівники, був наданий трактор та вантажний автомобіль, які забезпечили вивіз зібраного сміття. Міська рада, щиро радіє такій активності громадян.

Це чудовий приклад того, що зміни починаються з кожного з нас. І варто лише захотіти, робити і не скаржитись. Якщо є ідея, а бажання не обмежуються балачками, сміливо реалізовуйте їх, міська влада підтримає ваші добрі починання. Часто потрібен тільки невеличкий поштовх та організатор, який би став осередком. І так крок за кроком наше місто змінюватиметься, отримуючи новий, сучасний вигляд.

Та слід пам’ятати, що головним гарантом того, що цей берег як і все місто залишиться чистим – не смітити та берегти природу. Зміни – це справа спільна. На краще чи на гірше – обирати Вам. Якщо ви не кинули під ноги пляшку з під води, або обгортку від морозива – це неодмінно стане кроком до позитивних перетворень.