Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Серпень

2021

Берислав став одним з шести пунктів арт-каравану «Чумацький шлях»

Вчора до Берислава прибув арт-караван «Чумацький шлях» в рамках проєкту «ШЛЯХ/YOL». Головною метою заходу стало нагадування про нерозривність зв’язку українського народу і кримських татар.

Презентація Чумацького шляху відбувалась в центральному  міському парку. Тут була розгорнута виставка кримськотатарського посуду, проводилися майстер-класи з розпису хною, малювання на воді, а всіх бажаючих пригощали справжньою кримськотатарською кавою, приготованою на піску.

Арт-караван стартував у Києві 25 серпня, впродовж 7 днів – з 25 по 31 серпня, відомі кримськотатарські і українські діячі культури, журналісти, блогери подолають шлях від Києва до Криму (КПВВ «Каланчак»), тим самим пройшовши маршрутом історичного шляху, по якому ходили чумаки в Крим по сіль.

Від імені організаторів проєкту, міський голова Олександр ШАПОВАЛОВ отримав подяку за сприяння у реалізації акр-каравану «Чумацький шлях».

Співорганізаторами та координаторами проекту стали ГО «Відродження Берислава» (Сергій ШАПОВАЛОВ), ГО «Бери і слав» (Сергій СТАРОДУБЕЦЬ), ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» (Павло ЯРМІЙ).