Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Червень

2023

Берислав, Зміївку, Новоберислав та Шляхове внесено до червоної зони для перебування представників ЗМІ

В Україні змінюють правила отримання журналістами акредитації під час дії воєнного стану. Відповідні зміни до наказу Головнокомандувача ЗСУ № 73 від 03 березня 2022 року внесені наказом №49 від 27 лютого 2023 року. Зміни опубліковані Міністерством оборони. Розпорядження Головнокомандувача Збройних Сил України від 11.03.2023 № 14180/С, виходячи з оперативної та безпекової обстановки, з 20.03.2023 визначено та встановлено три зони для перебування представників засобів масової інформації в районах відповідальності оперативно-стратегічного угрупування “Одеса”:

  • Червона зона (робота акредитованих представників ЗМІ заборонена). В Херсонській області – це смуга правобережжя р. Дніпро між урізом води і обмежена намеленими пунктами: Циганівка, Нововоронцовка, Осокорівка, Золота Балка, Михайлівка, Гаврилівка, Дудчани, Саблуківка, Качкарівка, Милове, Республіканець, Червоний Маяк, Монастирське, Зміївка, Старошведське, Берислав, Новоберислав, Шляхове, Козацьке, Миколаївка, Ольгівка, Львове, Бургунка, Тягинка, Токарівка, Микільське, Садове, Придніпровське, Антонівка, Південна частина міста Херсон, Зміївник, Білозерка, Ромашкове, Первомайське, Гончарне, Софіївка, Станіслав;

До ЧЕРВОНОЇ зони також віднесено всі об’єкти критичної та військової інфраструктури, морські та річкові порти, незалежно від географічного розташування!

  • Жовта зона (дозволяється робота акредитованих представників ЗМІ лише у супроводі офіцера зі зв’язків з громадськістю або іншої, визначеної командиром посадової особи); Це Херсон (крім південної частини), Чорнобаївка, Посад-Покровське, Правдине, Давидів Брід, Мала Олександрівка, Високопілля, а також смуга населених пунктів по обидві боки вздовж річки Інгулець.
  • Зелена зона (дозволяється робота акредитованих представників ЗМІ без супроводу офіцера зі зв’язків з громадськістю або іншої, визначеної командиром посадової особи); Херсонська область (за виключенням місцевостей та об’єктів червоної та жовтої зон).

У випадках виявлення представників засобів масової інформації, що порушують порядок роботи і перебування у визначеній зон, негайно подавати до об’єднаного координаційного пресцентру клопотання про позбавлення відповідних порушників акредитації.