Офіційний сайт Бериславської міської ради

21

Жовтень

2023

Бериславська міська територіальна громада отримала допомогу від ГО «МІЖНАРОДНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖІНОК УКРАЇНОК»

Бериславська міська територіальна громада сьогодні – одна із самих вразливих. Щодня від ворожих обстрілів страждають її мешканці, які залишилися у своїх домівках. На разі, вони не можуть жити повноцінним життям, оскільки ризик втратити своє життя та здоров’я постійно супроводжує кожного з них.

Не завжди вдається забезпечити потреби своєї родини, своїх дітей. Тому волонтерська допомога стала для них засобом для існування.

Постійно наражаючись на небезпеку волонтери з усієї країни везуть бериславцям продукти харчування, одяг, теплі ковдри, посуд, засоби особистої гігієни та безліч інших речей, таких важливих в умовах сьогодення.

Сьогодні представники ГО «МІЖНАРОДНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЖІНОК УКРАЇНОК»  відвідали село Тараса Шевченка, що входить до Раківського старостату, та передали її мешканцям гуманітарну допомогу.

Понад 100 осіб з 50 домогосподарств, де є і дітки, отримали сімейні продуктові набори, одяг та взуття.

Від мешканців громади та її керівництва – велика подяка громадським об’єднанням та особисто Аліні Скомороховій за розуміння усієї глибини страшної біди, у якій живе наша Бериславська громада, за ту допомогу, яка постійно нагадує, що Україна – єдина, неподільна, а українці готові йти на допомогу одне одному, незважаючи на небезпеку, що чатує на кожному кроці.