Офіційний сайт Бериславської міської ради

2

Травень

2018

Бериславські прийомні родини допомогли дітям, залишеним без батьківського піклування

Надати фінансову допомогу та оплатити борг у понад 3 тис. грн. за електроенергію дітям, яких покинули рідні батьки, сьогодні вирішили прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу Бериславського району, які зібралися на засідання «круглого столу» для обговорення питань соціального та правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До заходу, організованого Бериславським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, долучилися спеціалісти управління соціального захисту населення та служби у справах дітей районної державної адміністрації

Питання, що розглядалися на засіданні “круглого столу” були обрані не випадково. Напередодні літнього періоду як ніколи стає актуальним оздоровлення та дозвілля дітей.

Окрім того, в умовах проведення медичної реформи, дуже важливо вчасно і організовано підійти до підписання декларації з обраними лікарями.

Під час спілкування у формі відкритого діалогу організатори заходу та запрошені вирішили багато нагальних та болючих питань, склали план на наступні два місяці та запропонували здійснити колективну поїздку до історико- розважального комплексу «Зелені хутора Таврії».

На цій позитивній ноті було завершено чергову зустріч прийомних батьків та батьків-вихователів із представниками соціальних служб району.

Т.Дудченко, директор Бериславського районного районного центру соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді