Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Липень

2023

Бериславці отримали допомогу від Європейського союзу

Бериславська міська територіальна громада звернулася із заявкою на фінансування одного із своїх проектів до міжнародного благодійного фонду “Ізоляція”.

Невідкладна допомога для громад відбувається в рамках реалізації проєкту #ZMINA_2_0 фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine.

У зв’язку із збройною агресією рф фондом здійснюється фінансування на вирішення нагальних потреб, пов’язаних з війною, крім тих, які покриває гуманітарна допомога.
06 червня 2023 року стався підрив Каховської ГЕС, і, як наслідок, відбулося зниження рівня води в Каховському водосховищі . Це вплинуло на артезіанські води в навколишніх районах, у тому числі й набережних пунктах Бериславської територіальної громади: м.Берислав, с.Зміївка, с.Новоберислав, де водопостачання забезпечується шляхом використання артезіанських свердловин.

У результаті цієї катастрофи виникла потреба у бурінні 14 нових свердловин, оскільки переважна кількість мешканців громади має високий ризик залишитися без питної води. На разі, питання її нестачі вирішується переважно шляхом доставки бутильованої води відповідно до кількості людей, які продовжують проживати у громаді, не зважаючи на постійні обстріли з боки військ рф.
Для підйому води із свердловин використовуються глибинні насоси. Основні їх переваги полягають у їхній здатності піднімати воду зі значної глибини, стійкості до переривань у водопостачанні і можливості працювати автономно. Вони забезпечують стійкий тиск.
Завдяки проєкту #ZMINA_2_0 фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine та за координацією Благодійний фонд «За Херсонщину» Бериславська громада змогла придбати 2 глибинні насоси, які забезпечать водопостачання із двох артезіанських свердловин для мешканців сіл: Шляхове та Урожайне.
Виконавчий комітет Бериславської міської та Бериславська міська військова адміністрація роблять все можливе для забезпечення потреб жителів громади, особливо життєво необхідних.
Слава Україні! Слава українському народу!