Офіційний сайт Бериславської міської ради

3

Жовтень

2017

Бериславці, яким не байдужа охайність рідного міста, вийшли на прибирання берегу Дніпра

За ініціативи громадського руху «Відродження Берислава» стартувала акція по відновленню території колишнього міського пляжу.

Передувала акції досить гучна інформаційна кампанія. Через соцмережі, газети, кабельне телебачення, зустрічі з громадськістю та студентами, організатори запрошували приєднатись до акції прибирання всіх хто любить місто Берислав та хоче власними руками нести зміни на краще.

Небайдужих, тих хто вирішив прийти, виявилось досить таки багато, і робота, яку планували виконати за день, спільними силами громади спромоглись зробити за кілька годин. Активність, наполегливість, азарт та чітке усвідомлення мети, зробили свою справу, по закінченню прибирання територію колишнього пляжу важко впізнати. Під запальний музичний супровід, робота йшла легко та завзято. Звукову апаратуру люб’язно надало керівництво ДЮСШ ім.В.К.Сергєєва.

Приємно відзначити високу активність дітей, вони завзято трудились виконуючи посильну для них роботу. Однозначно, це якнайкращий приклад для підростаючого покоління, приклад культури, вихованості, дбайливості до природи. Ці діти ніколи не будуть смітити, ламати дерева, псувати майно.

За підтримку громадської ініціативи та фінансову допомогу, варто подякувати ТОВ «РЕНТЕХНО» в особі його виконавчого директора Дмитра Лукомського. Також допомогу надали  Олександр Гордієнко та Олександр Кліандров. Актив громадського об’єднання «Відродження Берислава» щиро вдячний керівництву Бериславської міської ради, комунальному підприємству «Бериславська ЖЕК-1» за всебічну підтримку та забезпечення необхідним транспортом для відвозу зібраного сміття.

До акції долучився і депутат Херсонської обласної ради Ігор Йосипенко, пліч-о-пліч він працював з активістами, збирав, виносив, обрубував гілки. З пилкою та сокирою в руках, почував себе досить впевнено, вочевидь, фізична робота для нього не чужа та знайома.

Старання активу громадського об’єднання «Відродження Берислава» спрямоване на те, аби місто виглядало охайним та привабливим, щоб кожен тут почувався комфортно, а бериславці були горді за своє місто. В подальшому, на весні, планується зрівняти місцевість пляжу та завести пісок.

Громадський рух «Відродження Берислава» висловлює велику подяку всім мешканцям міста, які відклали в бік свої особисті справи і пожертвували вихідним днем, заради чистоти і затишку нашого міста.

Міська рада, щиро радіє такій активності громадян. Всі починання активістів, матимуть всебічну підтримку міської влади. Жодного разу вона не залишилась осторонь, участь в подібних акціях приймають її працівники, за необхідності надається комунальна техніка, забезпечується вивіз зібраного сміття, та таке інше.

Всі ми робимо спільну справу, адже хочемо жити у чистому, охайному та привабливому місті.