4
Вересень
2024
В умовах воєнного стану в Україні значно зростає важливість забезпечення безпеки як військових, так і цивільних об’єктів. Однією з ключових загроз для національної безпеки є можливість витоку інформації, яка може бути використана ворогом для планування та здійснення атак. З метою мінімізації таких ризиків було прийнято рішення про заборону фото- та відеофіксації, використання відеореєстраторів на транспортних засобах та введення режиму світломаскування на території певних регіонів України.
ПРИЧИНИ ТА НЕОБХІДНІСТЬ ЗАБОРОНИ ФОТО- ТА ВІДЕОФІКСАЦІЇ
Фото- та відеофіксація може надавати ворогу інформацію про розташування критичних об’єктів, військової техніки, а також про пересування військових підрозділів. Використання відеореєстраторів на транспортних засобах стає особливо небезпечним, оскільки відеозаписи можуть потрапляти до інтернету, де їх можуть використовувати вороги.
Заборона на фото- та відеофіксацію включає наступні аспекти:
Використання відеореєстраторів:
Фото- та відеофіксація об’єктів інфраструктури:
ВВЕДЕННЯ РЕЖИМУ СВІТЛОМАСКУВАННЯ
Режим світломаскування є ще одним важливим заходом, спрямованим на зменшення ризику виявлення об’єктів інфраструктури ворогом, особливо вночі. Основною метою світломаскування є мінімізація освітлення на стратегічних об’єктах, що робить їх менш помітними для ворога.
Введення таких заходів безпеки як заборона фото- та відеофіксації, використання відеореєстраторів та режиму світломаскування є надзвичайно важливими в умовах воєнного стану. Вони допомагають запобігти витоку інформації, яка може бути використана ворогом для проведення атак на критичні об’єкти або для планування операцій проти українських військ.
Кожен громадянин, виконуючи ці правила, вносить свій вклад у загальну безпеку країни. Виконання цих вимог знижує ризики для військових, захищає важливу інфраструктуру та забезпечує більшу безпеку для всього населення.