Офіційний сайт Бериславської міської ради

31

Серпень

2023

Бізнесмени Херсонщини зареєстрували у липні 188 РРО

Станом на 01.08.2023 на обліку в Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі знаходиться 10 012 реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), з яких 6159 – класичні апаратні РРО, 3853 – програмні РРО (далі – ПРРО).

Останнім часом простежується тенденція до обрання бізнесменами саме ПРРО. Зокрема, у липні суб’єкти господарювання зареєстрували 43 РРО та 145  ПРРО.

Перевага на користь програмного рішення пояснюється зручністю й функціональністю у використанні. На відміну від класичного РРО, для обслуговування ПРРО не потрібні посередники (еквайєр, ЦСО) чи експертиза даного продукту, відповідно нема необхідності сплачувати кошти за їх послуги, придбавати касовий апарат, вести книгу обліку розрахункових операцій. Програмне забезпечення пристосоване для будь-якого пристрою (смартфон, планшет чи ноутбук), що підтримує операційну систему (iOS, Windows, Android). Реєстрація відбувається в режимі онлайн в контролюючому органі, а звітність надається виключно в електронній формі. До того ж програмне рішення від ДПС є абсолютно безоплатним.

Всю необхідну інформацію з питань реєстрації та застосування ПРРО можна знайти в банері «Програмні РРО», який розміщений на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі