Офіційний сайт Бериславської міської ради

30

Січень

2017

Борги за газопостачання підривають енергетичний потенціал країни

Станом на 01 січня поточного року мешканці області заборгували за вже спожитий газ понад 60 млн гри. Отримуючи газ за передоплатою, кампанія-транспортувальник газу при таких численних заборгованостях не може стабільно забезпечувати усіх споживачів блакитним паливом, гарантуючи його безперебійне постачання.

Споживач природного газу зобов’язаний забезпечувати своєчасну та повну оплату вартості природного газу згідно з умовами договорів, це передбачено зокрема Цивільним кодексом України, Законом України «Про ринок природного газу», Правилами постачання природного газу.

Громадяни, які споживають газ та свідомо систематично за нього не сплачують є підривниками енергетичного потенціалу країни, адже патріотизм складаються не з гучних викликів, а з дисциплінованого європейського стилю життя, вагомою частиною якого є сумлінна сплата податків та комунальних платежів.

Газ це не безкоштовна послуга – це товар. Якщо споживач не може своєчасно та у повному обсязі сплачувати отримані послуги, і не бажає оформлювати субсидію – він не може і не буде отримувати даний товар. Через таких «платників» не мають страждати, ті хто своєчасно сплачує за надані послугу.

Ні Херсонгаз ні інша компанія в області, які поставляють блакитне паливо не отримують на свої рахунки кошти від населення за спожитий газ. Усі сплачені кошти надходять виключно на спецрахунки державних банків, а далі – державний бюджет. Отже відсутність оплати за газ – це відсутність наповнення бюджету, за рахунок чого утримується соціальна сфера країни, це кошти на утримання військових у зоні АТО, кошти на зміцнення оборонної спроможності країни, будівництво та відновлення автошляхів.

Отже не сплативши за газ – невільно стаєш тягарем для своєї громади, бо саме через це вона не може розвиватися та стабільно існувати.

Шановні Херсонці, починається новий економічний рік, і яким він буде також залежить від кожного споживача природного газу, від кожного боржника, який змінить свою поведінку.

Публічне акціонерне товариство Херсонгаз бажає вам у новому році без хмарного неба, кращої долі та європейських здобутків.

З повагою адміністрація ПАТ “Херсонгаз”