Офіційний сайт Бериславської міської ради

13

Липень

2018

Чужих дітей не буває

Проблема підтримки підростаючого покоління та сприяння його успішній соціалізації, вступу у доросле життя була актуально в усі часи. Особливої допомоги потребують найбільш вразливі категорії дітей та молоді – діти-сироти, діти із багатодітних та малозабезпечених родин, а також діти з проблемних, кризових сімей.

Проте найбільше допомога потрібна тим, хто тривалий час позбавлений батьківського піклування. Так сталось, що в нашому місті з’явились діти, яких покинула власна мати, залишивши їх на призволяще долі.

Протягом квітня – липня 2018 року спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) сприяли забезпеченню потреб дітей шляхом надання матеріальної, гуманітарної, інформаційної та психологічної підтримки. Посильна допомога у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни надійшла від приватних підприємців міста, у Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 та дитячих будинках сімейного типу (далі – ДБСТ) м. Берислава дітям було забезпечене гаряче харчування. ТОВ “Берислав – хлібозавод” протягом квітня-червня 2018 року щодня видавав дітям безкоштовно у хлібній крамниці хлібобулочні вироби. За власні кошти прийомних батьків та батьків-вихователів Бериславського району оплачено борг за електропостачання у будинку дітей.

За клопотанням Центру було внесено зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Берислава на 2018 рік та передбачено кошти на підтримку дітей, молоді та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та не можуть подолати їх самостійно у сумі 10 000 грн.

І вже сьогодні Бериславською міською радою виділено кошти у сумі 2 000 грн. на придбання продуктів харчування та предметів першої необхідності для цих двох дітей.

На даний час вирішене питання про тимчасове влаштування, а у Бериславському районному суді Херсонської області слухається питання про позбавлення батьківських прав обох батьків.

Любов, турбота, увага, розуміння і захист – це саме те, що потрібно кожній дитині, кожного дня. Під цим гаслом спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й надалі будуть працювати, адже чужих дітей не буває.