Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Січень

2022

Чи передбачена відповідальність за неподання одноразової добровільної декларації?

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що одноразове (спеціальне) декларування є добровільним.

Разом з тим, якщо особа, яка має право на одноразове (спеціальне) декларування, не скористається ним, тобто не подасть декларацію, вона вважатиметься такою, що повідомила контролюючий орган про те, що станом на 31 серпня 2022 року (дату завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування):

не має у власності активів, одержаних (набутих) за рахунок доходів, з яких не сплачено або сплачено не в повному обсязі податки і збори відповідно до податкового законодавства на момент нарахування (отримання) таких доходів;

склад та обсяг таких активів перебуває у межах, визначених положеннями Податкового кодексу України та вважаються такими, з яких повністю сплачено податки і збори.

Детальніше із зазначеною інформацією можна ознайомитися в розділі 134.06 загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який розміщено за посиланням: https://zir.tax.gov.ua/.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»