Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Грудень

2018

З Днем місцевого самоврядування

Шановні бериславці, працівники, ветерани та депутати Бериславської міської ради !

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято нашої громади, кожного її мешканця. Відзначення цього свята є підтвердження самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Діяльність міської ради є відкритою, прозорою та спрямованою лише на одне –  задоволення життєвих потреб мешканців міста. Нині на порядку денному ще багато проблем, вирішення яких дасть можливість Бериславу розвиватися стабільно, впевнено дивитися в майбутнє. А визначальну роль у вирішенні  життєво важливих для бериславців питань відіграють саме органи місцевого самоврядування.

Впевнений, що працівники міської ради, разом з депутатами та з усією міською громадою, партійними та громадськими організаціями піднімуть потенціал нашого міста на вищий рівень.

Висловлюю вдячність депутатам міської ради, працівникам міської ради за професіоналізм та відповідальність. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим  забезпечують право кожного з нас бути почутим.

Особливі слова подяки ветеранам органів місцевого самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане частиною творчої  роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі бериславці, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадсько-політичному житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю міста міцного здоров’я, достатку й благополуччя.

Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста й України додають усім нам сили та наснаги.

 

З повагою, міський голова

Олександр Шаповалов