Офіційний сайт Бериславської міської ради

11

Травень

2021

День цивільного захисту у закладах загальної середньої освіти міської ради

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 11 травня 2021 року у закладах загальної середньої освіти  міської ради відбувся День цивільного захисту.

Здобувачі освіти  та педагогічні колективи закладів удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров’я та життя.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі  класними керівниками проведено години спілкування, на яких були розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи безпеки життєдіяльності дітей; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Зі старшокласниками провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.  Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.