Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Вересень

2019

Депутатська комісія провела виїзне засідання

У вівторок, 17 вересня, постійно діюча комісія по контролю за проведенням ремонту об’єктів комунальної власності Бериславської територіальної громади (в складі депутатів міської ради Починок О.Д. – голова комісії, Казаку О.І. – заступник голови комісії, Короваєнко О.В., Шаповалова Є.О., Чумачов О.М. – члени комісії) провела виїзне засідання. Під час виїзду члени комісії побували на об’єкті будівництва «Капітальний ремонт вул. Введенська» аби здійснити контроль за черговим етапом робіт.

За результатами виїзду, члени комісії дійшли згоди, що ремонтні роботи на вказаному об’єкті проводяться якісно та з додержанням будівельних норм. Працівники найнятого підрядника, виконують роботи «на совість», зривають старий асфальт, засипають подушку з щебеню, замінюють сполошні ділянки асфальтної дороги. Роботи виконуються в задані строки згідно договору, для того аби встигнути скористатись вигідними погодними умовами, до приходу похолодання. За таку відповідальність до роботи слід подякувати першому заступнику міського голови С.В.Шматову.

 

Крім того, члени комісії відвідали алею вздовж вулиці 1 Травня, що веде від лікарні до автозаправки «ОККО», де в минулому році КВУ «Бериславська ЖЕК-1» відновила дерев’яні лавки, і постійно підтримує тут порядок. Через те що це головна вулиця що веде до центру міста, збереження чистоти та порядку позитивно впливає на імідж міста. Однак комісія зауважила, що клумби біля заправки потребують ремонту.