Офіційний сайт Бериславської міської ради

16

Жовтень

2019

Державна підтримка для розвитку Берислава

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019р. №500-р, Бериславській міській раді заплановано виділити субвенцію на реалізацію соціально-економічних заходів. Згідно затвердженого переліку об’єктів та заходів, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, зараз в місті проводяться роботи на трьох об’єктах.

У жовтні розпочались роботи в дошкільному навчальному закладі №3. Міська рада запланувала направити частину коштів державної субвенції на проведення капітального ремонту покрівлі дитсадку, оскільки така модернізація дасть змогу забезпечувати більш комфортні умови перебування дітей, дотримуватись температурних норм при цьому економити на енергоносіях.

Зараз на подвір’ї закладу завезені будівельні матеріали, робочі приступають до демонтажу старої покрівлі. Згідно плану, кровельні роботи мають бути завершені до кінця листопада, тобто менш ніж за два місяці. В ході виконання капітального ремонту буде облаштована водостічна система, утеплення перекриття, улаштування паро- та вологоізоляції.

Крім того, зараз в місті виконуються роботи з капітального ремонту дороги на вул. 1 Травня. На ділянці від вул. Успенська до вул. Кость Гордієнко, підрядна організація виконує ремонтні роботи із відновлення асфальтного покриття. Після ущільнення спецтехнікою облаштуваної щебеневої подушки, робітники переходять до безпосереднього укладання асфальтної суміші. Дорожнє полотно після капітального ремонту має відмінні характеристики, а за якістю виконаних робіт прискіпливо спостерігає спеціаліст технагляду.

Раніше ми вже повідомляли про хід капітального ремонту дороги по вул. Введенська. Нині ці роботи завершені в повному обсязі.

Впродовж жовтня має бути виконано монтаж системи освітлення мікрорайону в околиці магазину «АТБ», медичного коледжу та РЕЗу. В ці дні спеціалісти підрядної організації проводять монтаж кріплень та дротів живлення, встановлюють потужні світлодіодні ліхтарі. Таким чином, деякі вулиці цього мікрорайону на яких і за радянських часів не існувало ліхтарів, тепер будуть освітлені.

Це лише частина від плану, яку має наметі реалізувати міська рада. Про решту заходів ми повідомлятимемо на офіційній сторінці міської ради та через друковані ЗМІ.