Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Листопад

2017

Десятки квартир могли залишитись без води

В п’ятницю ліквідувавши аварію біля будинку 10 по вул. Козацька (Урицького) працівники комунального підприємства «Бериславський водоканал» завершили трудові будні. Але наступного дня на іншій ділянці тієї самої водогінної труби стався новий порив, внаслідок якого багатоповерхівка залишились без водопостачання. Аварійній бригаді довелось терміново зібратись аби оперативно відреагувати, та швидко ліквідувати наслідки пориву.

Аварія виявилась досить серйозною. Розуміючи ситуацію та аби мінімізувати незручності для жителів цих квартир, комунальникам довелось виконати великий об’єм роботи в дуже стислі терміни. Впродовж всього дня, до пізнього вечора аварійна бригада працювала над відновлення водопостачання. Трактором та вручну довелось оголяти пошкоджене місце водогону та осушувати його. Під світлом прожекторів, пізно в вечорі аварію вдалось остаточно ліквідувати. Місце біля труби було осушено та засипано ґрунтом аби убезпечити трубу від ймовірної деформації.

Жертвуючи своїм суботнім вихідним, хлопці з аварійної бригади виконали всю роботу та відновили водопостачання. Причиною аварії стала зношеність металевої труби, через це, усувати порив довелось на значній ділянці. Водопровідники демонтували та замінили пошкоджену частину. Та вже близько 10 години вечора закінчили ремонт. – прокоментував начальник комунального підприємства Юрій Шевчишин.

Зараз водопостачання відновлено в повному обсязі. За відповідальне ставлення до своєї роботи варто подякувати всій ремонтній бригаді: Немеровський Петро Гаврилович, Плегуца Сергій Дмитрович, Рубан Сергій Володимирович, Ганзус Юрій Едуардович, Тоцкий Анатолій Іванович, Волков Юрій Михайлович.

КП «Берисласький водоканал» звертається до своїх абонентів з розумінням ставитись до перебоїв у водопостачанні та перепрошує за тимчасові незначності через аварійну ситуацію.