Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Жовтень

2017

«Діти за мир»

За ініціативи учбові та навчально-виховні заклади району спільно з Центр допомоги учасникам АТО та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували збір гуманітарної допомоги для військовослужбовців, які проходять службу на Сході нашої країни у зоні проведення антитерористичної операції.

До акції «Допоможи бійцю АТО» з нагоди відзначення Дня захисника України долучилися відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, колективи Бериславської №1, №3, Бургунської, Високівської, Новокаїрської Новобериславської, Львівської, Милівської, Ольгівської, Червономаяцької, Тягинської загальноосвітніх шкіл, які зібрали понад 60 ящиків з таким необхідними для наших чоловіків, батьків, синів речами. Це: харчові продукти довготривалого зберігання, солодощі, консервація, овочі, фрукти, засоби гігієни, ліки, теплий одяг, нижня білизна, шкарпетки та частинку дитячої любові і домашнього тепла. Дитячі малюнки, плакати та обереги, виготовлені руками школярів стали окремим дорогим серцю подарунком.

 

Речей назбиралось так багато, що машині довелось двічі приїжджати за цінним вантажем. Допомога, зібрана дитячими руками, перевищила очікувані прогнози. Доставити волонтерську допомогу Бериславщини військовослужбовцям, що беруть участь у боях поблизу с.Авдіївка, взявся Пилипенко Олександр Іванович – водій реаніамобіля, що вивозить поранених солдат із зони бойових дій до найближчих медичних закладів.

На разі волонтерська робота триває. Хочеться окремо відзначити  колективи Козацької, Веселівської та Одрадокам’янської ЗОШ І-ІІІ, які у рамках клубу «Школа юного лідера» розробили та втілили у життя проект «Діти за мир». Головна мета проекту – сприяти вихованню патріота України та надавати посильну допомогу нашим військовослужбовцям.

Школярі обіцяють не зупинятися і надалі продовжувати підтримувати наших солдат.

У всіх українських дітей є одне спільне бажання: нехай, нарешті, в Україні запанує МИР!