Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Вересень

2017

“До 1 жовтня всі котельні мають бути готові”

Днями в приміщенні Бериславської міської ради було проведено засідання з питання підготовки дитячих навчальних закладів та адмінбудівлі міської ради до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, яке провів перший заступник голови міської ради Сергій Шматов.

Відкриваючи зібрання, Сергій Володимирович зауважив: «Питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю, до 1 жовтня всі котельні мають бути готові до можливого пуску. Важливо, вчасно і без заминок, провести всі підготовчі та профілактичних роботи, пройти перевірки стану котельного обладнання, підготовити системи опалення, провести навчання операторів котельних. Опалювальний період, має бути розпочато без затримок».

За кошти міського бюджету, всі оператори газових котелень дитячих садочків, пройшли навчання і склали відповідні заліки, лише після цього вони отримують допуск до газових пристроїв.

Працівник, обслуговуючий системи опалення, які працюють на природному газі, має контролювати роботу газових агрегатів, слідкувати за станом підвідних комунікацій, здійснювати постійне спостереження за тиском у системі опалення і звісно забезпечувати дотримання всіх заходів з протипожежної безпеки.