Офіційний сайт Бериславської міської ради

30

Листопад

2021

До бюджету Бериславської територіальної громади надійшло понад 68 мільйонів гривень податків і зборів

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом січня – жовтня 2021 року платники податків сплатили до бюджету Бериславської міської територіальної громади понад 68,4 млн гривень податків і зборів.

Значне місце у доходах місцевого бюджету посідає податок на доходи фізичних осіб – майже 42,4 млн гривень. Крім того, суттєво наповнюють бюджет місцевої громади надходження від податку на майно, якого сплачено близько 7,8 млн гривень, а також від сплати єдиного податку  суб’єктами господарювання, що обрали спрощену систему оподаткування – 11,7 млн гривень. Від сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів місцевий бюджет додатково отримав 1,8 млн гривень.

Варто зазначити, що сприяють позитивній динаміці загальної сплати податків і зборів до місцевого бюджету, перш за все, злагоджена робота податківців та органів місцевого самоврядування, а також сумлінне ставлення до сплати податкових зобов’язань безпосередньо платників податків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі