Офіційний сайт Бериславської міської ради

24

Травень

2021

До відома депутатів міської ради (скликання 10 сесії міської ради)

Видано розпорядження   голови міської ради від 05.05.2021р. №108  “Про скликання 10 сесії міської ради VIIІ скликання”, яка відбудеться 28 травня 2021р. о 13.00, малий зал Бериславської міської ради

2.На розгляд  10 сесії міської ради  VIII    скликання    внести питання:

2.1.Про  програму  щодо  матеріально-технічного забезпечення та розвитку надання   адміністративних   послуг у сфері  громадянства,  імміграції та реєстрації фізичних осіб  на  території Бериславської міської громади на 2021 рік.

2.2.Про програму «Підвищення  безпеки дорожнього руху на території Бериславської міської територіальної  громади на 2021 – 2023 роки».

2.3. Про     програму   індивідуального   житлового   будівництва     «Власний дім»   на 2021 – 2025 роки.
2.4.Про звіт про виконання бюджету Бериславської міської територіальної громади ради за І квартал 2021 року.

2.5.Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради VIII скликання від 24 грудня 2020 №73 «Про бюджет Бериславської міської територіальної громади на 2021 рік»

2.6.Про внесення змін до рішення 3 сесії    VIII скликання від 21 грудня 2020 року     № 66 «Про створення виконавчих органів Бериславської міської ради».

2.7.Про внесення змін до рішення 3 сесії міської ради VІІІ скликання від 21 грудня 2020 року №67 «Про затвердження структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

2.8.Про внесення змін до рішення 1 сесії Бериславської міської ради VІІІ скликання від 02 грудня 2020 року № 32 «Про утворення виконавчого комітету Бериславської міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

2.9.Про звільнення старости Томаринського  старостинського округу   Римашевської В.К.

2.10. Про     створення   в   комунальному   закладі Бериславської міської ради  «Територіальний центр соціального  обслуговування  (надання соціальних послуг)» структурного підрозділу відділення  соціальної   роботи, затвердження Положення     про  комунальний     заклад  Бериславської  міської ради  «Територіальний центр соціального  обслуговування   (надання соціальних послуг)» та його структури

2.11.Про затвердження Положення про управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту  Бериславської міської ради в новій редакції

2.12.Про затвердження Статуту  Бериславського інклюзивно- ресурсного центру Бериславської міської ради в новій редакції.

2.13.Про зміну назви Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бериславської міської ради та його філії.

2.14. Про перепрофілювання (зміну типу)  та зміну назви Раківського закладу повної загальної середньої освіти  Бериславської міської ради

2.15.Про перспективний план заходів з оптимізації видатків на утримання закладів освіти та культури Бериславської міської ради у 2021 р.

2.16.Про припинення  Зміївської початкової школи Бериславської міської ради

2.17.Про припинення  Томаринської початкової школи Бериславської міської ради

2.18.Про припинення Урожайненської початкової школи Бериславської міської ради.

2.19.Про припинення Бериславської філії № 2 Бериславського опорного закладу

2.20. Про зміну назви Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти Бериславської міської ради .

2.21.Про реорганізацію Раківського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» Бериславської міської ради шляхом приєднання.

2.22.Про створення Урожайненського закладу дошкільної освіти (ясла-садка)«Метелик» Бериславської міської ради

2.23. Про безоплатну передачу з балансу Бериславської публічної бібліотеки Бериславської міської ради у комунальну власність Милівської  сільської  територіальної громади  матеріальних  цінностей – бібліотечного фонду.

2.24. Про внесення змін та доповнень до рішення  6 сесії міської ради 8 скликання від 20.01.2021р.  № 89 «Про безоплатне прийняття закладів освіти та культури зі спільної власності територіальних громад Бериславського району до комунальної власності Бериславської територіальної громади»

2.25.Про затвердження Статуту сільського житлово-комунального  підприємства «Злагода» Бериславської міської ради у новій редакції

2.26.Про надання дозволу комунальному виробничому управлінню  «Бериславський водоканал» на  безоплатну передачу з балансу підприємства на баланс сільському житлово-комунальному підприємству «Злагода» основного засобу виробництва

2.27.Про надання згоди Бериславської   міської ради на проведення будівельних робіт

2.28.Про передачу права оперативного управління   майном комунальної власності Бериславської міської територіальної  громади.

2.29. Про затвердження  Положення про порядок списання майна, що належить до комунальної  власності  Бериславської міської територіальної  громади.

2.30. Про безоплатну передачу з балансу  коммунального  закладу

Бериславської    міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування   ( надання  соціальних послуг) у  комунальну власність Тягинської    сільської      територіальної громади  матеріальних цінностей – велосипедів.

2.31 Про   затвердження Переліків об’єктів комунальної власності Бериславької міської територіальної громади

2.32.Про затвердження передавального акта щодо передачі майна, активів та зобов’язань Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бериславської міської ради, який припиняє діяльність шляхом ліквідації.

2.33.Про   внесення доповнень до рішення 6 сесії VIII скликання від 20 січня 2021 року. «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Бериславської міської ради ».

2.34. Про    затвердження    Порядку     надання адміністративних послуг з використаннямкомплекту      портативного     обладнання «Мобільний   кейс».

2.35.Про    затвердження    переліку  адміністративних послуг, які  надаються через комплект з   портативного     обладнання «Мобільний   кейс».

2.36.Про розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю)

2.37.Про продовження договору оренди земельної ділянки комунальної власності гр. Самойленку Д.А.

2.38.Про передачу у власність та користування земельних ділянок громадянам на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.39.Про передачу у власність та користування земельних ділянок громадянам

2.40.Про надання дозволу на розробку документацій із землеустрою громадянам для ведення особистого селянського господарства (із постійного користування), на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.41.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою ТОВ «ЮТС-АГРОПРОДУКТ».

2.42.Про розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю) на території Томаринського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.

2.43.Про розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю) на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.44.Про надання дозволу на розробку документацій із землеустрою громадянам для ведення особистого селянського господарства (із постійного користування), на території Томаринського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.

2.45.Про припинення прав на земельну ділянку та надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.46.Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою АТ “Херсонобленерго”.

2.47.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою Німецькій Євангелічно-Лютеранській громаді, на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.48.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Томаринського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.

2.49.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Раківського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.

2.50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Новобериславського старостату міської територіальної громади.

2.51.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.52.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні частки (пай) та передачу їх у власність громадянам на території Шляхівського старостату  Бериславської міської територіальної громади.

2.53.Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.54.Про передачу у користування земельних  ділянок громадянам на території Шляхівського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.55.Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади

2.56.Про  надання дозволів на розроблення документації із землеустрою громадянам.

2.57.Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата  Бериславської міської ради VIII скликання.

2.58. Про розпорядження міського голови видані в міжсесійний період

3.Різне

Графік проведення засідання постійних комісій

Засідання постійних комісії по підготовці 10 сесії міської ради відбудуться відповідно затвердженого графіку, в приміщенні міської ради (м.Берислав, вул. 1 Травня, 244, ІІ поверх)

26.05.2021р.– 13.00 – малий зал

Постійна комісія з питань соціально-економічного і культурного розвитку, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін та сприяння розвитку підприємництва, управління комунальною власністю, інвестиційною діяльністю, зовнішньо економічної діяльності та адміністративно-територіального устрою

Постійна комісія мандатна з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадянйна

27.05.2021р.– 13.00 – малий зал

Постійна комісія з питань   освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної  культури і спорту та соціального захисту населення,  побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку 

Постійна  комісія з питань   містобудування, архітектури, будівництва, соціальної інфраструктури, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища