Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Червень

2021

До відома депутатів міської ради VIIІ скликання

Видано розпорядження   голови міської ради від 14.06.2021р. №138  “Про скликання позачергової 11 сесії міської ради VIIІ скликання”, яка відбудеться 24 червня 2021р. о 10.00, малий зал Бериславської міської ради

2.На розгляд  позачергової 11 сесії міської ради  VIII    скликання    внести питання:

2.1.Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради VIII скликання від 24 грудня 2020 №73 «Про бюджет Бериславської міської територіальної громади на 2021 рік».

2.2.Про встановлення місцевих податків та зборів на територіїБериславської міської територіальної громади на 2022 рік.

2.3.Про прийняття у комунальну власність   Бериславської   міської територіальної громади  системи  рентгенівської  діагностичної  ”Calypso F MTOes”.

2.4.Про прийняття у комунальну власність   Бериславської   міської територіальної громади  ультразвукової  діагностичної  системи  ACUSON Freestyle ( Siemens).

2.5.Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

2.6.Про безоплатну передачу у власність земельних ділянок громадянам на території Бериславської міської ради.

2.7.Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.8.Про надання дозволу землекористувачам на розроблення Технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.9.Про надання дозволу на розроблення Технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.10.Про розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю) на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади.

2.11.Про надання дозволу на розробку документацій із землеустрою громадянам для ведення особистого селянського господарства (із постійного користування), на території Зміївського старостату Бериславської міської територіальної громади

2.12.Про передачу у власність та користування земельних ділянок громадянам на території Бериславської міської ради.

2.13.Про укладання Договорів користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницькоїдіяльності в межах міста Берислава.

2.14.Про затвердження технічних документацій з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на земельні частки (пай) та передачу їх у власність громадянам на території Зміївського старостату  Бериславської міської територіальної громади.

2.15.Про надання дозволу на розробку документації  із землеустрою АТ «Херсонобленерго”.

2.16.Про надання в оренду земельної ділянки гр.Горбачевській Валентині Борисівні на території Раківського старостинського округу Бериславської міської територіальної громади.