Офіційний сайт Бериславської міської ради

5

Січень

2021

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

При виконавчому комітеті Бериславської міської ради створено структурний підрозділ –  Інспекція з благоустрою та громадського порядку для здійснення контролю  за станом благоустрою міста, виконанням Правил благоустрою Бериславської  міської територіальної громади, забезпечення чистоти і порядку, охорони зелених насаджень  і водойм, місць відпочинку громадян, утримання в  належному стані закріплених за підприємствами, установами організаціями територій.

Основними завданнями Інспекції з благоустрою є:

  1. Контроль за станом благоустрою Бериславської міської територіальної громади;
  2. Контроль за дотриманням Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Бериславської міської територіальної громади;
  3. Сприяння виконання Правил та поліпшенню стану благоустрою територіальної громади;
  4. Складання протоколів, передбачених статтями 150, 152, 154, 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передача їх у відповідні органи, які згідно з чинним законодавством України наділені правом розглядати ці справи, сприяння виконанню прийнятих рішень щодо притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності (забезпечення принципу невідворотності покарання).
  5. Профілактика запобігання правопорушень в сфері благоустрою.

Шановні громадяни територіальної громади,  керівники підприємств, суб’єкти підприємницької діяльності утримуйте  прибудинкову та прилеглу  територію   у відповідному санітарному стані – не порушуйте  Правила благоустрою. Також додаємо, що  відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» кожен споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом (в тому числі на вивіз ТПВ).