Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Грудень

2019

Дорогі діти! Шановні дорослі! З Днем Святого Миколая!

Сердечно вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця.

Я вітаю всіх вас з Днем Святого Миколая та наступаючим Новим роком! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя і удачі! Дорогі діти, обов’язково слухайтеся своїх батьків, загадуйте бажання, і вони обов’язково збудуться! Як добра зимова казка, це світле й радісне свято першим приходить до нас, сповіщаючи наближення Різдва Христового й Нового року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє в наші душі почуття надії й любові, надихає на добрі справи й милосердя до інших.
Українці люблять Святого Миколая, мудрого покровителя й наставника, який завжди допомагає всім добрим людям. Особливо шануємо його доброту й любов до наших дітей.
Вірю, що Святий Миколай завітає до кожної домівки і сповнить великою радістю серця всіх дітей. Нехай він дарує здоров’я й щасливу долю, принесе Господнє благословення, що оберігатиме вас впродовж усього життя.

Олександр Шаповалов, міський голова

Сьогодні міський голова Олександр Шаповалов та секретар міської ради Світлана Лужецька привітали всіх дітей в міських садочках, з цим святом та подарували солодкі привітання від Святого Миколая.