Офіційний сайт Бериславської міської ради

23

Березень

2021

Дотримання правил благоустрою – обов’язок кожного!

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Рішенням виконавчого комітету Бериславської міської ради від 19.03.2021р. №66  утворено адміністративну комісію при виконавчому комітеті Бериславської міської ради та затверджено її персональний склад.

 

 

Склад адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бериславської міської ради

Шматов Сергій Володимирович – перший заступник міського голови, голова комісії;

Лужецька Світлана Олександрівна – секретар міської ради, заступник голови комісії;

Чечіна Ірина Олександрівна – провідний спеціаліст відділу економічного розвитку, управління проектами та інвестицій, відповідальний секретар комісії;

Члени комісії

Антоненко Олександр Миколайович – депутат Бериславської міської ради;

Біла Наталія Степанівна – начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, містобудування та архітектури;

Левжинський Микола Васильович – майстер КП «Бериславська ЖЕК №1»;

Мус Дмитро Миколайович – депутат Бериславської міської ради;

Присяжнюк Галина Миколаївна – начальник сектору реєстрації місця проживання виконавчого комітету міської ради.

Під головуванням голови адміністративної комісії – Шматова Сергія Володимировича – першого заступника міського голови 22 березня відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бериславської міської ради. На розгляд денний були винесені протоколи за порушення ст.152 КУпАП. Всього розглянуто вісім протоколів, із яких сім були складені інспекцією з благоустрою та громадського правопорядку Бериславської міської ради та прийнято відповідні рішення в межах чинного законодавства.

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340грн) до вісімдесяти (1360грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бериславської міської ради звертається з проханням до мешканців м.Берислав дотримуватися правил благоустрою міста Берислав та не доводити до необхідності складання протоколів!