Офіційний сайт Бериславської міської ради

14

Грудень

2016

Думати про мистецтво та про рідне місто

Викладацький колектив бериславської музичної школи, учні та їх батьки висловлюють слова щирої вдячності міському голові, депутатам міської ради, а також її виконавчому комітету, за підтримку мистецтва та сприяння естетичного виховання підростаючого покоління.

Викладачі музичної школи, навчають творчу, обдаровану молодь, які на віддачу регулярно здобуває визнання та заслужені нагороди в різноманітних конкурсах, від регіональних до всеукраїнських. Такі успіхи були б неможливі без забезпечення належних умов для викладання.

Будівля музичної школи має довгу і нелегку історію, і її осучаснення було вкрай необхідне. Старі вікна, дахове перекриття, оснащення класів та концертної зали – це питання турбувало керівництво музичної школи довгі роки. Думати про високе, про мистецтво та духовне збагачення, важко в незатишних умовах. Вирішити це питання брались багато керівників, а от довести до діла вдалось лише сучасній владі. Я, як керівник знаю якими зусиллями, у нинішньому стані економіки, вдається вирішувати подібні питання.

В цьому році, наша музична школа отримала суттєвий поштовх до осучаснення. Ми повністю переробили покрівлю будівлі, утеплили стіни, зробили сучасний ремонт в коридорі та холі першого поверху. Відремонтували аварійний, зовсім непридатний для викладання клас, тепер тут з натхненням діти займаються улюбленою справою. Не залишився без уваги і клас хореографії, сюди були придбані нові дзеркала та хореографічні верстати. Від свого імені, а також передаючи слова колективу, висловлюю подяку міському голові Олександру Шаповалову, депутатам міської раді, виконавчому комітету міської ради. В цьому році ми отримали суттєву фінансову підтримку, з бюджету міста було виділено 110 000 грн. Така увага до культури особливо важлива. На знак вдячності, учні пообіцяли радувати нас новими здобутками на сцені, і кожний виступ, кожна участь у конкурсі обов’язково приноситиме призи та визнання мистецької еліти.

Впевнені, що тісна співпраця з міською владою, розуміння та небайдужість до проблем талановитих дітей буде продовжена та примножена. Нехай Вас, шановний Олександр Миколайович та депутатів Бериславської міської ради ніколи не покидає впевненість у правильності обраної справи, а курс залишатиметься спрямованим на розвиток рідного міста. Шана працівників культури та мешканців Берислава і надалі буде вам подякою за вміння творити добро!

Е.Лісовий, директор музичної школи