Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Липень

2019

Дякуємо за справи які зроблені для Берислава та бериславців

Всі бериславці знають, що діяльність Благодійного фонду Ігоря Колихаєва не обмежується нашим містом та допомогою бериславській громаді. Благодійний фонд справді діє на благо людей, без зайвого популізму та спекуляції гучнимини заявами. Шановний Ігоре Вікторовичу, ваші реальні справи та щоденна позиція, характеризують краще ніж слова та обіцянки сказані від нагоди до нагоди. Створення, розвиток, примноження. Якщо людина працює за такою схемою, то її справи скажуть все за неї.

Сьогодні відкриваючи наш оновлений парк, ви передаєте не просто матеріальне, а даруєте радість та надію кожному бериславцю на краще життя. Як голова міста, я вдячний саме за справи які зроблені для Берислава та бериславців. Від імені міста, Бериславської міської ради та її виконавчого комітету та від себе особисто, я щиро дякую за Вашу підтримку та за  Ваше щире і чуйне серце. За те що Ви не стоїте осторонь проблем, а самі пропонуєте руку допомоги.

Дякуючи Вам, висловлюю надію, що це лише ус­пішний початок нашої співпраці, і в майбутньому ми з вами ще не раз зустрічатимемось, плануючі нові не менш амбітні плани. Я впевнений, ми будемо тішитись  результатами спільної роботи. Нам дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя мешканців нашого міста.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернеться Вам сторицею. Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог  Вам шле міцне здоров’я, радість і щастя!

Олександр Шаповалов, міський голова