7
Квітень
2017
Під час Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», міський голова Олександр Шаповалов та колектив міської ради висадили молоді дерева.
У центральному парку міста, на заміну засохлих дерев були висаджені саджанці ясеня та клену. Крім того, педагогічні колективи разом із студентами медичного та педагогічного коледжу висадили маленькі дерева в парку біля педколежду та військового кладовища. Працівники КП «Бериславська ЖЕК-1» забезпечили полив та допомогли викопувати лунки під посадку дерев.
До акції також долучились службовці РДА на чолі з головою райдержадміністрації Олександром Гомоном. Багатодітні родини разом з дітьми в цей день також привчались до бережливого ставлення до природи, вони висаджували символічні дерева, які згодом будуть нагадувати їм про радісне дитинство.