Офіційний сайт Бериславської міської ради

27

Жовтень

2023

Евакуація рятує життя!

Представниками Бериславської міської військової адміністрації спільно з працівниками поліції з метою проведення обов’язкової евакуації у примусовий спосіб було здійснено відвідування родин з дітьми, які проживають у прибережних населених пунктах Бериславської міської територіальної громади: Берислав, Зміївка та Новоберислав.
Батькам було наголошено на необхідності дотримання законодавства України про виконання батьківських обов’язків, щодо виховання дітей.
Примусова евакуація, на відміну від обов’язкової, НЕ допускає відмови батьків та тягне за собою адміністративну відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.
Додатково ведеться телефонне інформування сімей про варіанти евакуації, з детальним описом запропонованих умов проживання.
За результатами проведеної роботи протягом тижня до безпечних регіонів України було евакуйовано 14 родин, у яких проживає 23 дитини.

Бережіть своїх дітей!
Не нехтуйте правилами безпеки! Скористайтеся допомогою та перевезіть свої родини у безпечніші регіони України! Безкоштовно!