Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Вересень

2021

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує

Уточнення інформації в одноразовій декларації

У період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація), виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 94 розд. ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ). При цьому попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою.

Після завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянин має право подати уточнюючий розрахунок до раніше поданої Декларації виключно у випадках, передбачених підрозд. 94 розд. ХХ ПКУ.

Уточнююча Декларація подається декларантом:

  • у разі виявлення контролюючим органом за результатами камеральної перевірки помилок у відповідній Декларації, що призвели (не призвели) до недоплати або переплати суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування;
  • після подання Декларації з урахуванням положень абзацу першого п. 9 підрозд. 94 розд. XX ПКУ та протягом періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант може одноразово скористатися правом додаткового розміщення коштів у національній та/або іноземній валюті у готівковій формі та/або банківських металах на спеціальному рахунку.

Уточнююча Декларація подається декларантом за умови подання ним звітної (нової звітної) Декларації до строку закінчення декларування та отримання за результатами проведеної камеральної перевірки повідомлення.

Уточнююча Декларація подається протягом 20 календарних днів з дня отримання такого повідомлення.

Детальну інформацію з питань одноразового (спеціального) добровільного декларування можна отримати в банері «Одноразове добровільне декларування» за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya