Офіційний сайт Бериславської міської ради

23

Липень

2021

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує платників податків про отримання послуг

Довідку про відсутність заборгованості з платежів можна отримати в електронному вигляді

Користувачі приватної частини Електронного кабінету платника (https://cabinet.tax.gov.ua/) можуть отримати Довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (дала – Довідка), в електронному вигляді. Для її отримання платникові необхідно подати заяву на адресу уповноваженого органу за формою згідно з додатком 2 до Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 № 733 (далі – Порядок № 733).

Меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету дозволяє платнику створити та надіслати заяву за формою J1300305 (для юридичних осіб) або F1300305 (для фізичних осіб).

Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, яким передбачено необхідність підтвердження відсутності заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, та зазначенням найменування суб’єкта (підприємства, установи, організації), до якого (якої) Довідку буде подано платником.

Відповідно до п. 7 Порядку № 733 Довідка надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у Заяві.

Довідка або відмова у її наданні готуються уповноваженим органом протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви органом, до якого її було подано. Вона надається платнику безоплатно. Строк дії становить 10 календарних днів з дати її формування.

Довідку в електронній формі платник отримує у вкладці «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» приватної частини Електронного кабінету з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Нагадуємо, що вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється виключно після ідентифікації особи із використанням кваліфікованого електронного підпису.

          Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».