Офіційний сайт Бериславської міської ради

28

Жовтень

2023

Громадське коло навколо Бериславської громади: “Стань архітектором відновлення”

27 жовтня 2023 року відбулася робоча зустріч Платформи громадської участі у відновленні Бериславської громади серед мешканців Бериславської територіальної громади та громадської організації Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень з тем розвитку медицини та освіти.

З вступним словом щодо Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період 2023 – 2027 років, напрямків розвитку та першочергових пріоритетів відбудови інфраструктури виступила Т.А. Борисенко – перший заступник міського голови.

Коли і як формуватимуть спроможну мережу закладів охорони здоров’я Бериславської громади розкрив у доповіді І.В. Северін – заступник директора з технічних питань КНП «Бериславська центральна районна лікарня».

Можливості та виклики медичних закладів в період військових дій та після відведення лінії вогню повідомив у довідці І.Ф. Абрамов – головний лікар КНП «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бериславської районної ради.

Про перспективи відбудови освіти у Бериславській міській територіальній громаді розповів М.В. Гончар – начальник Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради

Захід зорганізується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян», який виконує ГО «Центр Доброчин» у партнерстві з громадським організаціями «Громадська ініціатива Луганщини», «Фонд розвитку міста Миколаєва», «Чугуївська правозахисна група» та «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень».