Офіційний сайт Бериславської міської ради

19

Липень

2019

Грудне вигодовування дитини і алкоголь

Пияцтво, в сучасному українському суспільстві, набуло особливо високого рівня майже за всіма показниками – рівнем споживання алкоголю, захворюваності, смертності на ґрунті зловживання спиртними напоями, залучення до споживання алкоголю молоді.

15 липня 2019 року, у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт щодо запобігання ранньому соціальному сирітству”, у пологовому відділенні комунальної установи “Бериславська центральна районна лікарня” спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено бесіду-діалог на тему: “Годування груддю і алкоголь” для породіль.

Мета заходу –  виховання свідомого ставлення до власного здоров’я, через усвідомлення всієї повноти небезпеки, яку таїть в собі алкоголь, підвести молодих матусь до позиції активної боротьби з алкоголізмом, як соціальним злом.

Під час бесіди розглянуто такі питання: негативний вплив вживання спиртного матір’ю на здоров’я дитини під час вагітності, дія алкоголю на немовля при грудному вигодовуванні. Продемонстровано відеоролики про шкідливість тютюнопаління та психотропних речовин.

Наприкінці заходу учасники дійшли згоди, що вживання алкоголю жінками під час годування груддю може призвести до серйозних порушень психічного та фізичного розвитку дітей.

Тож варто пам’ятати, що саме ми несемо персональну відповідальність за життя, здоров’я, виховання дитини перед самою дитиною, громадою, державою!

Н.ЛІТВАК, начальник відділу
Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді