Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Жовтень

2018

Хода за свободу!

Сьогодні проводяться загальнодержавні заходи з метою відзначення 18 жовтня, Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом.

З метою реалізації державних ініціатив щодо підвищення інформованості громадськості про існування проблеми торгівлі людьми у Бериславському районі під координацією управління соціального захисту населення районної державної адміністрації до Всеукраїнської акції «Walk for Freedom/Хода за свободу» долучилися відділ освіти молоді та спорту районної державної адміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центр дитячої та юнацької творчості, місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, районна центральна бібліотека, районний центр зайнятості, служба у справах дітей районної державної адміністрації, волонтери з числа учнівської молоді.

Хода почалася о 9:00 та пройшла по центральній вулиці міста. Під час акції здійснювалося інформування громадян про загальну суспільну проблему та необхідність об’єднання зусиль у боротьбі з цим видом злочину. У ході прийняло участь 52 особи у тому числі волонтери. Акцією було охоплено 259 громадян.

Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо подолати проблему торгівлі людьми у суспільстві!