Офіційний сайт Бериславської міської ради

13

Жовтень

2021

Інспекція з благоустрою в дії

Оперативна інформація:

Інспекцією з благоустрою міської ради, спільно із співробітниками Бериславського районного відділу поліції,  встановлено двох неповнолітніх осіб, які своїми хуліганськими діями спричинили матеріальну шкоду Бериславській ЖЕК №1, на суму близько 14 тис.грн, а саме спалили баки для сміття в районі автовокзалу м.Берислава. Проводяться слідчі дії.

За порушення правил благоустрою в місті Бериславі з початку жовтня складено три адміністративні протоколи за статтею 152 КУпАП, а саме на мешканців міста Берислава:

  • Гр. М, який не маючи договору на вивіз твердих побутових відходів, проживаючи у приватному секторі, користувався сміттєвими баками, які призначені для користування членами ОСББ по вул.Центральній м.Берислава. Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії.
  • Гр. С, орендатор території підприємства РСУ №4 м.Берислава, який утворив стихійне сміттєзвалище по дорозі до полігону для твердих побутових відходів. Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії.
  • Гр. В, який утворив несанкціонований викид (стік) каналізаційних вод зі свого помешкання до урвища по вул.Казикермен. Матеріали направлені на розгляд адміністративної комісії.

Інспекцією вручено 110 попереджень про порушення Правил благоустрою, які усуненні у визначений термін. Проводиться робота щодо встановлення власників занедбаних помешкань приватного сектору, з метою їх залучення до упорядкування прибудинкових територій.

Інспекція з благоустрою міської ради звертає увагу мешканців громади та керівників ОСББ  про необхідність укладення договорів з підприємствами, які здійснюють вивіз сміття та побутових відходів. Також  доводить до відома, що вивіз гілля дерев, бадилля рослин, опалого листя та залишків будівельних матеріалів здійснюється комунальним підприємством відповідно до замовлення разової послуги (т.0667750710).