Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Серпень

2020

Інтерв’ю з кореспондентом «Маяка»

На питання, що хвилюють бериславців, відповідає Бериславський міський голова Олександр Шаповалов.

– «Велике будівництво» в Бериславі ще не завершене?

– Думаю, в рамках державної програми «Велике будівництво» продовжимо ремонт вулиці 1 Травня. А от власних грошей у міському бюджеті на ці потреби після протикоронавірусних заходів нема, хоч було в планах підремонтувати вулицю Центральну, завершити будівництво дороги по Введенській. Приємно, що останні зливи затвердили якість виконаної на цій вулиці роботи в районі дитсадка «Колобок». Тепер там сухо – а скільки років стояла вода! Цей проєкт вартістю 1,5 млн. грн. вдалося втілити після трьох років роботи, включаючи й захист у Києві. Вже в ході будівництва критикани намагалися знайти недоліки й нецільове використання коштів. Усім їм скажу так: «Чим критикувати – знайди кошти і зроби, і без грошей у міському бюджеті спробуй попрацювати».

– Так гарно взялися за освітлення, до кінця далеко?

– Залишилося відновити освітлення в районі ПМК, але з цим коронавірусом – пригальмовує банальна нестача коштів. Друге питання: депутати районної ради виділили 450 тис.грн для освітлення в’їзду в Берислав, а саме арки та частини вулиці 1 Травня після неї – але адміністрація гроші не віддає. Поки що закупили 400 ламп, наскільки вистачило коштів, замовляємо автовишку і днями мінятимемо їх там, де вони перегоріли.

Лаяти місцеву владу за бездіяльність, скаржитися у найвищі інстанції, стрясати соціальні мережі гнівними постами – це ми вміємо. Та, вислухавши позицію і доводи Бериславського міського голови Олександра Шаповалова, чесно даймо собі відповідь на питання: «Що я особисто зробив для того, аби в моєму населеному пункті було чисто й затишно жити не тільки мені, а й іншим?» І, може, відповівши, доведеться вжити невідкладних засобів – до самих себе.

записала К.Дем’янова
Районна газета «Маяк», №31 від 31 липня 2020 р., фото надані РРГ «Маяк»