Офіційний сайт Бериславської міської ради

21

Грудень

2021

Комісія з питань захисту прав дитини працює

     Сьогодні, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, Тетяни Нищенко, у приміщенні Бериславської міської ради, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини    при виконавчому комітеті Бериславської міської ради. Засіданню передувала кропітка робота спеціалістів служби у справах дітей  та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради, якими ретельно вивчені факти і обставини по кожному випадку окремо.

У ході комісії було розглянуто 7 питань, що стосувалися захисту прав та інтересів дітей, та заслухано представників сторін заявників. Члени Комісії, брали активну участь у обговоренні питань, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей, згідно чинного законодавства.

Особливу увагу було приділено питанням щодо продовження терміну перебування дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у родині патронатного вихователя, стану утримання та виховання дітей пільгової категорії.

За результатами засідання прийнято компетентні, виважені рішення та взяті на контроль до їх повного виконання.