Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Січень

2018

Комунальні служби проводять боротьбу з ожеледдю

З настанням більш-менш стабільних холодів та першого снігу, в місто нарешті прийшла зима. Оскільки, через короткочасне потепління, опади у вигляді снігу, трохи відтаяли та знову замерзли, міські дороги подекуди вкрились льодовим прошарком. Аби сніг продовжував радував берислаців, та не став причиною ДТП, комунальні служби почали боротьбу з ожеледдю.

Під час ожеледиці комунальники посипають перехрестя основних вулиць, тротуари, переходи через вулиці, місця для зупинки маршрутних автобусів, спуски та підйоми піском або піщано-соляною сумішшю.

Нагадуємо, що згідно з затвердженими «Правилами благоустрою території і забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в м.Бериславі» у період з 15 жовтня по 15 квітня повинні проводитися прибирання територій, вивезення снігу, льоду, бруду, посипання піском.

Власники, балансоутримувачі, підприємства, установи, організації зобов’язані:

– мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев’яні, мітли, льодоруби), достатній запас матеріалу для посипання для своєчасного проведення протиожеледних заходів;

– прибирати сніг негайно, з початку снігопаду, для запобігання утворення накату;

Дозволяється укладання снігу в вали на всіх вулицях та майданчиках… забороняється захаращування проїздів і проходів, укладання снігу й льоду на газони з насадженнями.

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, власники магазинів та торгових точок любіть своє місто, дотримуйтесь правил благоустрою, вчасно наводьте порядок та чистоту біля власної організації, ви це робите для себе та своїх відвідувачів.