Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Березень

2020

Коронавірус. Берислав організовується в боротьбі із загрозою

На позачерговій сесії міської ради, депутати проголосували за виділення 100 000 грн. для КНП «Бериславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Ці кошти будуть спрямовані на придбання індивідуальних засобів захисту, масок, рукавичок, комплектів протиепідемічного одягу, дезінфікуючих та миючих засобів.
Аби допомогти службі надзвичайних ситуацій в боротьбі із поширенням коронавірусу на території району, приватний підприємець Легусь Н.П. (магазин “Будмаркет”) придбав та безкоштовно передав нашим «надзвичайникам» вкрай корисне обладнання. Задля санітарно-дезінфікуючої обробки приміщень та поверхонь цей приватний підприємць закупив мобільні акумуляторні оприскувачі, які здатні ефективно розпилювати спецрозчин. Такими розпилювачами можна швидко та ефективно обробляти потенційно небезпечні приміщення з великою площею, і не давати вірусу шансу поширюватись.
На фоні обставин, що склались через загрозу поширення коронавірусу, в межах своїх можливостей ми всі маємо організуватись аби мінімізувати та приборкати цю небезпечну заразу. Допомогти забезпечити наших медиків всім необхідним обладнанням та матеріалами, попіклуватись про літніх людей, аби вберегти від загрози зараження, обмежити їх контакт із оточуючими, і звісно всі ми також маємо дотримуватись порад щодо карантину.
І головне, не піддавайтесь панічним настроям, та мийте частіше руки.