Офіційний сайт Бериславської міської ради

6

Лютий

2024

Короткий звіт по виконанню Плану відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади

звіт Берислав 30.01.2024

План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади на період до 2027 року розроблений членами Робочої групи у межах та за експертної підтримки Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», який реалізується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Нідерландів (VNG International) у партнерстві з Асоціацією міст України та фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів.

План відновлення і розвитку Бериславської міської територіальної громади затверджений Розпорядженням начальника Бериславської міської військової адміністрації Бериславського району Херсонської області від 06.07.2023 р. №126.

План відновлення та розвитку Бериславської міської територіальної громади_30.01.2024

ОНОВЛЕНИЙ КАТАЛОГ ПРОЕКТІВ 30.01.2024

На момент первинного затвердження плану каталог проектів містив 43 проекти на загальну суму 1475600 тис. грн. Станом на 31.12.2023 р., з врахуванням внесених змін до плану, каталог містить 56 проектів на загальну суму 3317674 тис. грн.

У територіальній громаді розпочате виконання 13 проектів. Загальна вартість цих проектів, охоплених фінансуванням, отриманим з різних джерел, складає 33 845,80 тис. грн., що становить 1,02% відсотка від загальної вартості каталогу проектів.

Переважна частина проектів, що наразі реалізуються, стосується відновлення інфраструктури. Проекти з найбільшим наразі фінансуванням (виділено та/або прийнято рішення про виділення):

  1. Реконструкція відділень, поліклініки, господарських будівель та споруд КНП “Бериславська центральна районна лікарня” (в частині придбання обладнання, медичних та транспортних засобів) – орієнтовно 25,8 млн. грн.
  2. Будівництво нових та реконструкція існуючих джерел та системи водопостачання на території населених пунктів Бериславської міської територіальної громади Херсонської області – орієнтовно 5,5 млн. грн.
  3. «Реконструкція адміністративної будівлі за адресою: вул.1 Травня, буд.205 м. Берислав Херсонської області, для розміщення центру надання адміністративних послуг та офісу Дія.Бізнес» (в частині придбання оргтехніки та транспортного засобу) – орієнтовно 1,5 млн. грн.
  4. Реконструкція захисної споруди цивільного захисту, вбудованої в будівлю: обладнання додаткових класів, створення багатофункціонального освітнього середовища Бериславського опорного закладу повної загальної середньої освіти – орієнтовно 0,3 млн. грн.
  5. Реконструкція комунального закладу Бериславської міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», (надалі – територіального центру соціального обслуговування), м. Берислав, вул. Успенська, 10 – орієнтовно 0,28 млн. грн

Крім того, найважливішим реалізованим проектом є, реалізований з підтримкою VNG International, проект “Покращення екологічної та санітарно-епідеміологічної ситуації в Бериславській міській територіальній громаді”, загальною вартістю близько 99 тис. євро.

У межах проекту було придбано сміттєвоз, міні-екскаватор, навантажувач та подрібнювач деревини.

Сміттєвоз призначений для ліквідації стихійних сміттєзвалищ (11 загалом) у селах Урожайне,Тараса Шевченка, Раківка та Вільне. Кінцевими бенефіціарами є 2,7 тис. мешканців громади.

Міні-екскаватор та навантажувач до трактора призначені для збору та пересування уламків, будівельного сміття та розчищення територій у 10 населених пунктах громади. Прямими вигодонабувачами є працівники комунальних підприємств та установ, близько 500 домогосподарств, які потребують заміни пошкоджених через війну підземних інженерних комунікацій, користувачі транспортних засобів, працівники ДСНС.

Подрібнювач деревини призначений для заготівлі дров для пільгових категорій населення (3 «пункти незламності» та 150 домогосподарств-соціально незахищених отримувачів дров), переробки дерев’яного сміття на території громади (прямих бенефіціарів 2000 осіб-відвідувачів публічних закладів).