Офіційний сайт Бериславської міської ради

17

Березень

2021

Ласкаво просимо до родини Бериславської міської ради!

Сьогодні, у приміщенні Бериславської міської ради, під головуванням міського голови Олександра Шаповалова, відбулося засідання «круглого столу» з прийомними батьками, батьками-вихователями та патронатними вихователями, організоване службою у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Бериславської міської ради.

Головною метою заходу – організація співпраці Бериславської міської ради з прийомними, патронатними родинами та дитячими будинками сімейного типу, що функціонують на території Бериславської міської ради.

До участі у засіданні було запрошено керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, робота яких тісно пов’язана із соціальними захистом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. та дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Олександр Шаповалов наголосив, що з 01 січня поточного року Бериславська міська рада є непросто окремою адміністративно-територіальною одиницею, а самостійною спроможною громадою, яка отримала багато нових функцій прав та, відповідно – обов’язків, та подякував батькам за їх нелегку цілодобову працю.

Окрім того, учасники «круглого столу» обговорили питання оформлення державної соціальної допомоги на дітей та організації соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в умовах завершення децентралізації. Та інші інновації, пов’язані із зміною у законодавстві України.

Батьками внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення функціонування прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, а посадові особи міської ради отримали відповідні доручення від міського голови.

Захист законних прав та інтересів дітей є одним з пріоритетних завдань органів місцевого самоврядування та органів державної влади.