Офіційний сайт Бериславської міської ради

1

Серпень

2019

Людина – не товар!

З 26 по 30 липня в Україні щорічно, починаючи з 2013 року, відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

29 та 30 липня 2019 року Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр), за підтримки державних установ та організацій Бериславського району провів заходи з підтримки європейської ініціативи боротьби з торгівлею людьми.

29 липня у приміщенні Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проведено короткий семінар-навчання з безробітними з використанням презентації та відеороликів, рекомендованих Міністерсвом соціальної політики України.

30 липня спільно з фахівцями Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Бериславської районної центральної бібліотеки, Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, проведено соціальну акцію з використанням інсталяції. Фахівці Центру розповсюджували інформаційні буклети та розповідали про безпечне працевлаштування за кордоном, а також інформували про можливість отримання допомоги для осіб, які постраждали від торгівлі людьми.

Необхідно завжди дбати про свої права та безпеку від потрапляння до тенет торгівців людьми. Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!

Т.Дудченко, директор Бериславського районного центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді