Офіційний сайт Бериславської міської ради

12

Лютий

2021

Максимально наблизити соціальні послуги до людини, дійти до кожної людини, не залишити її без уваги та своєчасно допомогти – завдання відділу соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, який розпочав свою діяльність з 01 січня 2021 року.

Спеціалісти відділу соціального захисту населення надають допомогу у розв’язані проблемних питань і наданні соціальних послуг громадянам, які проживають на території Бериславської територіальної громади та перебувають у складних життєвих обставинах й потребують сторонньої допомоги. Так, спеціалістами відділу прийнято 226 пакетів документів  для отримання житлової субсидії у грошовій формі на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, оплату витрат на житлово – комунальні послуги, 217 пакетів документів для призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсації та пільг таких, як допомога на дітей одиноким матерям (47), державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям (53), поновлення пільг (31) та інші. Здійснено обстеження матеріально – побутових умов проживання 105 сімей.  437 громадянам міста надано допомогу в укладанні договорів з постачання природного газу.

Робота відділу ще тільки набирає оборони: розпочато формування бази пільговиків різних категорій, сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасників АТО/ ООС та УБД, багатодітних сімей тощо.