Офіційний сайт Бериславської міської ради

25

Серпень

2023

Маленькі кроки у велике майбутнє нашої громади

Україна завжди відзначалася своєю незламною духовністю та незалежністю. Цього року, у день, коли наша країна святкувала День Незалежності, ми засвідчили народження нового символу самостійності та сталості Бериславської міської територіальної громади. Проект “Підвищення енергетичної незалежності Бериславської міської громади шляхом створення виробництва паливних брикетів” стартував випуском першої пробної партії брикетів із соломи.

Солома — це незаперечний скарб українських полів. Вона росте разом з нашими надіями та мріями, нагадуючи про те, що відданість нашій землі має небачені можливості. Цей проєкт виявився іноваційним кроком на шляху до використання природних ресурсів на користь нашої енергетичної незалежності.

Те, що спочатку здавалося сміливим задумом, стало реальністю завдяки тому, що згуртувалися люди, які вірять у потужний вплив співпраці на розвиток. За підтримки локальної субсидії “U-LEAD з Європою”, спільні зусилля ГО “БЕРИ і СЛАВ” та Бериславської міської військової адміністрації знайшли практичний вираз у виготовленні паливних брикетів, незважаючи на чисельні випробовування.

Тепло з них вже цієї зими підтримає дві комунальні установи в цей важливий момент становлення нашої громади.

З виходом пробної партії брикетів саме в День Незалежності, ми стаємо свідками того, як наші зусилля, об’єднані метою та цілями, здатні створити реальний результат. Цей проєкт — приклад того, як екологічна та енергетична стійкість можуть об’єднати нас і відкрити шлях до нових можливостей для майбутніх поколінь.

Наша громада стає моделлю для інших громад, які прагнуть до енергетичної стійкості та відмови від викопних джерел енергії.

Ця подія нагадує нам, що жодні перешкоди не можуть зупинити тих, хто вірить у себе та у майбутнє своєї країни та громади. Обстріли і важка обстановка не перешкодили Бериславській громаді реалізувати своє бачення руху енергетичної незалежності.

Нехай ця пробна партія брикетів стане першим кроком до нашої енергетичної незалежності, символізуючи нашу єдність та спонукає до нових звершень.

Проєкт «Підвищення енергетичної незалежності Бериславської міської територіальної громади шляхом створення виробництва паливних брикетів» реалізується в межах фінансової допомоги Програми “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.