Офіційний сайт Бериславської міської ради

15

Травень

2017

Міська рада опікуються питаннями школи

Минулого тижня в міській школі №1 проводились загальношкільні батьківські збори на які були запрошені, секретар міської ради Світлана Лужецька, спеціаліст 1 категорії служби у справах дітей Тетяна Дудченко, директор районного будинку культури Сергій Матков.

Під час свого виступу Світлана Лужецька акцентувала увагу присутніх на встановлену тісну співпрацю між міською радою та навчальним закладом (директор школи Наталя Федоренко). Міський голова Олександр Шаповалов, депутати та виконавчий комітет міської ради опікуються проблемними питаннями школи. За ініціативи депутатів в минулому році було придбано стільці та столи, інші шкільні меблі, нещодавно на подвір’ї встановлено новий спортивний майданчик на який з міського бюджету було виділено 20 000 грн.

Оновлення вуличного спортивного обладнання дозволить учням школи більш повноцінно розвиватись, а уроки фізичного виховання, у випадку колі вони проходять на подвір’ї стали більш насиченими. До того ж майданчик користується популярністю серед місцевих дітей, що живуть поруч зі школою. Таким чином, міська рада сприяє гармонійному розвитку та фізичному вихованню молоді, працює над покращенням матеріально-технічної бази шкіл Берислава. Також подібні кроки працюють на створення позитивного іміджу нашого міста.