Офіційний сайт Бериславської міської ради

18

Жовтень

2018

Міська рада повідомляє – дитячі садки міста готові до опалювального сезону

Кожен рік питання підготовки дошкільних навчальних закладів до опалювального сезону є пріоритетним. Не став винятком і опалювальний сезон 2018-2019 років. Підготовка розпочалась одразу тільки було потушено газові котли. В херсонському центрі стандартизації, метрології та сертифікації перевірені газові прибори та обладнання.

За кошти міського бюджету, оператори газових котелень дитячих садочків міста, пройшли навчання, склали відповідні заліки і отримали допуск до роботи з газовими котлами, рахунки пов’язані з підготовкою до опалювального сезону були  сплачені першочергово.

Після подання відповідного пакету документів до Бериславської дільниці НКРмУ АТ «Херсонгаз» майстрами дільниці, представником міської ради, спеціалістом ТОВ «Південаналіт прилад » виконано роботи по підключенню котелень : ДНЗ №3, ДНЗ №4, ДНЗ №5 та котельні адмінбудівлі міської ради до газових мереж.

12 жовтня проведено перший тестовий пуск всіх котелень.

P.S. Згідно з календарним планом 15 жовтня в Україні розпочинається опалювальний сезон. Соціальні об’єкти – школи, дитсадки, лікарні – мають бути підключені до тепла у разі пониження температури у приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд, якщо впродовж  трьох діб зберігається температура повітря нижче 8 градусів.