Офіційний сайт Бериславської міської ради

29

Вересень

2021

Міська робоча група з питань легалізації продовжує проведення інформаційної роботи серед підприємців

28 вересня 2021 року робоча група з питань легалізації виплати заробітної   плати  та  зайнятості  населення  здійснила   виїзд  до  підприємців

с. Зміївка та с. Шляхове з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг офіційного працевлаштування.

При комісійних обстеженнях  9 підприємців с. Зміївка та 5 суб’єктів господарювання с. Шляхове встановлено, що всі  підприємці розуміють  відповідальність щодо дотримання вимог трудового законодавства і працюють  в  рамках правового поля. Членам робочої групи були надані трудові договори, виписки з Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців, документи, що посвідчують особу.

Представником комісії від Головного управління ДПС у Херсонській області  Головним державним інспектором Кондаковою Юлією були надані консультації і роз’яснення власникам нерухомого майна про обов’язкову сплату податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно п.266.1, 266.2, 266.3 статті 266  Податкового кодексу України.

Вкотре закликаємо всіх суб’єктів господарювання!

Здійснюйте свою підприємницьку діяльність в правовому полі, сплачуйте податки своєчасно і в повному обсязі, адже для належного надання своїм жителям необхідних послуг, територіальна громада повинна мати певний ресурс, основна частина якого формується саме за рахунок податків.