Офіційний сайт Бериславської міської ради

26

Листопад

2021

Міська робоча група з питань легалізації та зайнятості населення продовжує проведення інформаційної роботи серед підприємців

25 листопада 2021 року робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення вкотре вийшла до підприємців нашого міста з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо переваг офіційного працевлаштування.

Відбулися зустрічі з 8 підприємцями, які здійснюють діяльність у торгівельній мережі міста та  закладах з надання послуг  населенню. Усі члени групи мали можливість проконсультувати підприємців в межах своєї компетенції та надати відповіді на питання, що їх хвилюють. Найбільше питань стосувалось стажування  працівника перед прийняттям на роботу.

Хочемо   проінформувати шановних роботодавців, що стажування працівника на робочому місці без оформлення трудових відносин не передбачене чинним законодавством про працю, окрім випадків цільового направлення центрами зайнятості до роботодавців безробітних, які перебувають на обліку для навчання та стажування необхідним роботодавцю посадам з подальшим працевлаштуванням.

Можна зауважити, що більшість підприємців розуміють всю відповідальність щодо дотримання вимог трудового законодавства і працюють в рамках правового поля.

Вкотре закликаємо всіх суб’єктів господарювання!

Офіційне оформлення працевлаштування найманих працівників є, насамперед, гарантією соціального захисту, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату.